فروش بک لینک با کیفیت قوی برای افزایش رتبه وب سایت مناسب برای سئو کار های حرفه ای ، افزایش سریع رتبه وب سایت با بک لینک های سایت مجموعه

قالیشویی در غرب تهران مبل شویی در منزل تهران  قالیشویی شمال تهران   دستگاه دفع حشرات التراسونیک   ضایعات الکترونیکی   ضایعات کامپیوتر تهران ضایعات برد الکترونیکی

مرکز مشاوره هرمس بهترین مرکز مشاوره در اصفهان و متخصص در بهبود فردی و اجتماعی   بهترین مرکز هاشور ابرو در اصفهان برای میکروبلیدینگ و فیبروز
آموزش صد در صد تضمینی آیلتس اصفهان(IELTS) ،تافل(TOEFL)،و جی آر ایی(GRE) ضمن عقد قرار داد رسمی     

 


 

قیمت طراحی سایت اصفهان


‌‌‌اسـتراتژی‌ خصوصی‌سازی برای وب سایت‌ها

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

خصوصی‌سازی اطلاعات،فرآیندی است که به موجب آن‌،یـک‌ وب سـایت می‌تواند اطلاعاتی‌ برگزیده را در مورد نیازهای خاص مشتریان،در اختیار آنها قرار دهد‌.در این راستا،از سیستم‌ خـصوصی‌سازی برای جمع‌آوری اطلاعات شخصی افراد استفاده می‌شود‌.اگر از استراتژی‌ خصوصی‌سازی‌ اطلاعات‌،به نـحو مناسبی استفاده شود،مـی‌تواند بـه ابزاری قدرتمند بدل شود که‌ به مشتریان شما این امکان را می‌دهد که خیلی سریع به اطلاعات مناسب دست یابند.بنابراین شما ارزش زیادی‌ برای وقت آنها قائل شده‌اید.وقتی می‌خواهید یک اسـتراتژی خصوصی‌سازی اطلاعات‌ را مدنظر قرار دهید،نکات ذیل را در ذهن داشته باشید:

*خصوصی‌سازی اطلاعات تنها زمانی می‌تواند کارآیی خوبی داشته باشد‌ که‌ وب سایت شما دارای‌ اطلاعات با کیفیتی باشد که به خوبی سـازمان‌یافته و نـظام‌مند شده‌اند؛

*خصوصی‌سازی واقعی اطلاعات،فرآیندی پیچیده و پرهزینه است و البته زمانی به لحاظ مالی‌ مقرون به صرفه است‌ که‌ وب سایت دارای حجم بالایی از اطلاعات و تعداد زیادی کاربر باشد؛

*از آنجا که خصوصی‌سازی نـیازمند گـردآوری اطلاعات شخی است،باید موضوعات کلیدی‌ حفظ حریم و اطلاعات خصوصی افراد را‌ به‌ دقت مدنظر داشت.

خصوصی‌سازی یک موضوع مهم در اینترنت است و باید به شکلی جامع و حساب شده بدان‌ پرداخـته شـود.

چگونه می‌توانم مشتریان را ترغیب کنم تا اطلاعات‌ مورد‌ نیاز‌ مرا ارایه کنند؟

اکثر مشتریان تمایل‌ دارند‌ تا‌ اطلاعات شخصی خود را ارایه کنند البته در صورتی که بدانند این امـر مـزایای خـوبی را برای آنها به دنبال خـواهد‌ داشـت‌.آنـها‌ باید مطمئن باشند که از اطلاعات آنها به‌ شکلی‌‌ مناسب محافظت می‌شود و تنها در راستای همان اهدافی که در ابتدا اعلام شده است،از ایـن اطـلاعات‌ اسـتفاده می‌شود‌.

بسیاری‌ از‌ تحقیقات حکایت از آن دارند که حفظ اطـلاعات خـصوصی،یک‌ موضوع محوری و مهم برای کسانی است که از اینترنت استفاده می‌کنند.افراد باید اطمینان داشته باشند که با‌ یـک‌ سـازمان‌‌ مـعتبر طرف هستند و این سازمان هرگز از اطلاعات آنها سوء استفاده‌ نـخواهد‌ کرد.

 

آیا می‌توانم از اطلاعات مشتریان برای دیگر فعالیت‌های فروش و بازاریابی استفاده کنم؟

در هر کشوری،استفاده‌ از‌ اطلاعات‌ مشتریان در چارچوب قـوانین خـاص آن کـشور قرار دارد. گردآوری اطلاعات فردی‌ از‌ طریق‌ اینترنت و انتقال آنها درمیان کشورهای مـختلف،مـی‌تواند به‌ کاری بسیار پیچیده تبدیل شود زیرا‌ کشورهای‌ مختلف‌ دارای قوانین مختلفی هستند.البته یک اصل‌ مـهم آن اسـت کـه شما به افراد‌ بگوئید‌ که چرا قصد دارید اطلاعات آنها را گردآوری و از آنـها

 

کـسی کـه به‌طور‌ منظم‌ از‌ یک وب سایت دیدن می‌کند، احتمالا به بخش‌های خاصی از وب سایت علاقه دارد‌. خصوصی‌سازی‌ اطـلاعات ایـن امـکان را به وجود می‌آورد که چنین کاربرانی تنها در یک‌ محیط‌ خاص‌، به این بخش‌ها دسـترسی داشـته باشند.

استفاده کنید.باید تنها در راستای اهداف اعلام شده‌ از‌ این‌ اطلاعات استفاده کـنید.

 

آیـا صـفحات فردی،می‌توانند به افزایش وفاداری مشتریان‌ کمک‌‌ کنند؟

بله‌.تحقیقات نشان می‌دهند که مشتریان دایـمی،گـزینه‌های‌ خصوصی‌سازی اطلاعات را انتخاب می‌کنند.احتمالا بازدیدکنندگان جدید‌ تمایلی‌ به‌ این گزینه‌ها ندارند زیـرا مـطمئن‌ نـیستند که بخواهند دوباره به چنین وب‌ سایتی‌ بازگردند. البته کسی که به‌طور منظم از یک وب سـایت دیـدن می‌کند، احتمالا به بخش‌های خاصی‌ از‌ وب سایت علاقه دارد. خصوصی‌سازی اطلاعات این امکان را بـه وجـود مـی‌آورد‌ که‌‌ چنین کاربرانی تنها در یک محیط خاص‌،به‌ این‌ بخش‌ها دسترسی‌ داشته باشند.

 

عملی سـاختن آنـ‌‌ درکـ‌ نحوهء کارآیی خصوصی‌سازی اطلاعات

در این مدل پایه برای خصوصی‌سازی اطلاعات،داده‌ها و اطـلاعات‌ فـردی‌ گردآوری شده و از آنها برای‌ تدوین‌ وب سایت‌‌ فرد‌ استفاده‌ می‌شود.

می‌توان اطلاعات فردی را به‌ دو‌ طریق گردآوری کـرد:

*فـرد مستقیما فرمی را پر می‌کند و انواع محصولات و خدماتی‌‌ را‌ که مورد علاقه‌اش هستند،به سـازمان‌ مـربوطه اطلاع می‌دهد.

*سازمان‌ نرم‌افزاری‌ را به کار مـی‌گیرد کـه‌ نـحوهء‌ استفادهء کاربران‌ از وب سایت را دنبال می‌کند.مثلا اگـر هـفتهء گذشته شما‌ محصول‌‌ خاصی را دیده باشید،در‌ مرتبهء‌ بعد‌ که وارد آن‌ وب‌ سایت‌ مـی‌شوید،مـدل جدیدی‌ از‌ آن محصول به شما مـعرفی خـواهد شد.

 

تـعریف روشـن اهـداف و مزایا

خصوصی‌سازی اطلاعات،هنوز‌ نتوانسته‌ اسـت سـودآوری لازم‌ را به دنبال‌ داشته‌ باشد.بسیاری‌ از‌ سازمان‌ها‌ پول زیادی را صرف‌‌ سیستم‌های خصوصی‌سازی اطـلاعات مـی‌کنند اما سود بسیار ضعیفی از این سـرمایه‌گذاری خود بدست می‌آورند.قـبل‌ از‌ تـدوین‌ و بکارگیری استراتژی خصوصی‌سازی اطلاعات،بـاید‌ مـجموعه‌ای‌ روشن‌ از‌ مزایای‌ پیش روی سازمان‌ و مشتریان‌‌ تدوین شود.خصوصی‌سازی اطلاعات زمانی سودمند است کـه‌ وب سـایت حاوی انبوهی از اطلاعات باشد یـعنی‌ بـازدیدکنندگان‌‌ بـرای‌ دستیابی به اطـلاعات خـود قدری تأمل کنند‌.هـمچنین‌‌ خـصوصی‌سازی‌ اطلاعات‌ نیازمند‌ عده‌ زیادی بازدیدکننده از وب‌ سایت است زیرا نصب چنین سیستم‌هایی،پیچیده و گـران قـیمت‌ است.

خصوصی‌سازی اطلاعات روشی برای ایـجاد وب سـایت است‌ کـه از اطـلاعات بـا کیفیت‌ بالایی برخوردار اسـت.البته این روش‌ نمی‌تواند همهء مشکلات پیش روی وب سایت‌ها همانند طبقه‌بندی‌ ضعیف و اطلاعات با کیفیت پایـین را مـرتفع سازد.درک این امر که خصوصی‌سازی اطـلاعات در‌ چـه‌ جـاهایی کـارآمد و در چـه‌ جاهایی ناکارآمد اسـت.خـصوصی‌سازی اطلاعات همیشه مناسب‌ نیست.تحقیق صورت گرفته به وسیله مؤسسهء پوینتر1نشان می‌دهد که افراد مـعمولا اطـلاعات خـبری را در اینترنت‌ می‌خوانند‌ با این‌ حال بسیاری از کـاربران،در مـواجهه بـا سـؤال خـصوصی‌سازی‌ اطـلاعات تأمل کرده و سپس از آن استفاده کرده‌اند.وقتی از این‌ افراد‌ پرسیده‌ می‌شود چرا از گزینهء خصوصی‌سازی‌ اطلاعات‌‌ استفاده کرده‌اید،می‌گویند که احساس می‌کرده‌اند در صورت‌ استفاده نکردن از این گزینه،چیز مـهمی را از دست خواهند داد. معمولا وقتی افراد وارد‌ یک‌ وب سایت می‌شوند،دقیقا‌ نمی‌دانند‌ که دنبال چه هستند.نیازهای کاربران در طول زمان تغییر می‌کنند لذا رفتار گذشتهء آنها همیشه نمایانگر نیاز فعلی آنان نیست.

 

اسـتفادهء نـکردن بیش از حد

خصوصی‌سازی اطلاعات می‌تواند کاری‌ پیچیده‌ باشد لذا کارتان را سیستم‌ها و اطلاعاتی آغاز کنید که به سادگی قابل اجرا هستند.همچنین ضروری است بدانید که خصوصی‌سازی‌ اطلاعات به داشتن یـک وب سـایت خوب و مدرن که دارای‌ کیفیت‌‌ مناسب و اطلاعاتی‌ روزآمد باشد بستگی دارد.بدون این ویژگی‌ها، خصوصی‌سازی اطلاعات تنها اتلاف پول و زمان است.

طراحی دقیق اطلاعاتی‌ کـه بـه گردآوری آنها نیاز دارید

بـه دو دلیـل لازم است‌ که‌ نوع‌ اطلاعاتی را که نیاز دارید با دقت‌ تمام مشخص کنید:

*افراد از پر کردن فرم‌های بلند رویگردان ‌‌هستند‌ و تمایلی ندارند که اطلاعات خصوصی زیـادی ارایـه کنند؛

*ممکن است اطـلاعات زیـاد،باعث‌ خنثی‌ شدن‌ برخی از اطلاعات شوند.

توسعهء یک سیاست جامع در مورد اطلاعات خصوصی

تدوین یک سیاست‌ روشن در مورد اطلاعات خصوصی‌ افراد،یک بخش لازم در هر‌ استراتژی خصوصی‌سازی اطلاعات‌ است‌.باید‌ روشـن شـود که چرا شما اطلاعات را گردآوری می‌کنید و چگونه قصد دارید از آنها استفاده کنید.اگر تمایل دارید از اطلاعات برای اهدافی به غیر از خصوصی‌سازی اطلاعات در وب سایت‌ استفاده کنید مانند ارسال پست الکترونیکی در مـورد پیـشنهادهای خاص خـود یا تبادل اطلاعات با شرکا،باید این‌ موضوع را مشخصا به اطلاع افراد برسانید و به آنها این فـرصت‌ را بدهید‌ که‌ در این زمینه تصمیم‌گیری کنند.

یک سیاست خوب آن است کـه بـه افـراد امکان دهید تا در هر زمانی که خواستند،اطلاعاتی را که در اختیار شما قرار داده‌اند، بررسی‌ کنند‌.همچنین بـاید ‌ ‌بـه آنها این امکان را به دهید تا در هر زمانی که تمایل داشتند،اطلاعاتشان را حـذف کـنند.

تـضمین بکارگیری رویه‌های مناسب امنیتی

وقتی اطلاعات فردی مشتریان‌ را‌ گردآوری می‌کنید،استفاده از یک رویهء امنیتی مـناسب الزامی است.امروزه نقض امنیت اینترنت‌ رو به افزایش است و هکرها به‌طور خاص و ویـژه‌ای به نقض‌ سیستم‌هایی عـلاقه‌مندند کـه حاوی اطلاعات‌ فردی‌ و خصوصی‌‌ هستند.ممکن است سرقت اطلاعات‌ خصوصی‌ مشتریان‌،به شدت‌ به اعتبار یک شرکت خوشنام خدشه وارد کند.

انتخاب فروشندهء نرم‌افزار

درحالی‌که امکان استفاده از نرم‌افزارهای سفارشی برای‌ خصوصی‌سازی‌ اطـلاعات‌ وجود‌ دارد اما استفاده از آنها توصیه‌ نمی‌شود مگر‌ اینکه‌ شما سیستم مناسبی برای خصوصی‌سازی‌ اطلاعات به کار گرفته باشید.طیف گسترده‌ای از فروشندگان‌ وجود دارند که نرم‌افزارهای خصوصی‌سازی‌ اطلاعات‌ را‌ عرضه‌ می‌کنند.البته مـهم اسـت که همیشه بر نیازها و منافع‌ واقعی تمرکز کنید.

فرض اینکه خصوصی‌سازی اطلاعات،فرمولی جادویی است‌ این اشتباه است که فکر کنیم‌،خصوصی‌سازی‌ اطلاعات‌ می‌تواند وب سایتی را که دارای طراحی ضـعیف و اطـلاعات با کیفیت‌‌ پایین‌ است،به موفقیت برساند.خصوصی‌سازی اطلاعات تنها زمانی خوب است که بستر لازم برای آن فراهم‌ شده‌ باشد‌.به‌ علاوه،این سیستم برای هر وب سایتی مناسب نیست.مـزایای‌ آنـ‌ باید‌ هم‌ برای سازمان شفاف باشند و هم برای کاربران.

"در کسب‌وکار،چه چیزی اول است؟صداقت.دوم و سوم‌ چه‌ هستند؟صداقت‌"فرانسیس‌ بیکن‌5

"وقتی پای در تغییر می‌گذارید،باید از آن عبور کنید."برسی بارنویک‌6

گردآوری‌ نکردن‌ اطلاعات مناسب

گـردآوری اطـلاعات غـلط،عامل شکست خصوصی‌سازی‌ اطلاعات اسـت.گـردآوری اطـلاعات بیش‌ از‌ حد‌،باعث خستگی‌ و کسالت مشتری می‌شود و ضمن اینکه استفاه از این همه‌ اطلاعات گردآوری شده‌،هم‌ زمان‌بر است و هم پرهزینه.

تـدوین نـکردن مـجموعه‌ای روشن از مزایا برای مشتریان

بسیاری‌ از‌ افراد‌ زمانی اطـلاعات خـصوصی خود را ارایه می‌ دهند که مطمئن باشند از این طریق به‌ مزایای‌ خوبی دست‌ می‌یابند.ضروری است که به شـکلی مـتقاعدکننده بـه مشتریان‌ بگوییم‌ که‌ چرا‌ باید اطلاعات شخصی خود را در اختیار یـک وب‌ سایت قرار دهند.

استفاده نکردن از‌ یک‌ سیستم‌ جامع حفظ حریم و اطلاعات‌ خصوصی افراد

نمونه‌های زیادی در مورد سـوء اسـتفاده‌ از‌ اطـلاعات خصوصی‌ افراد در اینترنت وجود دارد و مشتریان به‌طور فزاینده‌ای از وب‌ سایت‌هایی که خـواهان گـردآوری‌ اطلاعات‌ خصوصی آنها هستند،می‌گریزند.قبل از خصوصی‌سازی اطلاعات،باید اعتبار و اعتماد لازم‌ را‌ برای آن فراهم آورید.یـک روش رسـیدن‌‌ بـه‌ این‌ هدف،استفاده از یک سیستم جامع حفظ‌ حریم‌ و اطلاعات‌ خصوصی افراد و بـیان تـمامی جـزییات لازم است.

‌‌‌اسـتراتژی‌ خصوصی‌سازی برای وب سایت‌ها - 5.0 out of 5 based on 1 vote

تلفن طراح سایت

  طراحی سایت: 09134243779   مشاوره و پشتیبانی:09134243779  

سئو و بهینه سازی: 09215312448

آدرس:اصفهان،خیابان نیکبخت،جنب دادگستری،ساختمان دادگستری

ایمیل:info@almassite.om