فروش بک لینک با کیفیت قوی برای افزایش رتبه وب سایت مناسب برای سئو کار های حرفه ای ، افزایش سریع رتبه وب سایت با بک لینک های سایت مجموعه

قالیشویی در غرب تهران مبل شویی در منزل تهران  قالیشویی شمال تهران   دستگاه دفع حشرات التراسونیک   ضایعات الکترونیکی   ضایعات کامپیوتر تهران ضایعات برد الکترونیکی

مرکز مشاوره هرمس بهترین مرکز مشاوره در اصفهان و متخصص در بهبود فردی و اجتماعی   بهترین مرکز هاشور ابرو در اصفهان برای میکروبلیدینگ و فیبروز
آموزش صد در صد تضمینی آیلتس اصفهان(IELTS) ،تافل(TOEFL)،و جی آر ایی(GRE) ضمن عقد قرار داد رسمی     

 


 

قیمت طراحی سایت اصفهان


چرا باید وب سایت داشته باشیم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

طراحی وب

سالها پیش اگر کسی میخواست خودش يا حرفه و تجارتيی که به آن مشغو است را به بقيه معرفي کند، چه مي کرد؟ احتمالا از يک روش معمولي مانند چاپ کارت ويزيت استفاده مي کرد. بيشتر افراد همين کار را مي کردند و به سراغ طراحي کارت هايی مي رفتند که شامل اطلاعاتی نظير نام، زمينه فعاليت، شغل دارنده کارت، تلفن و آدرس مي شد.

آن دسته از افرادي که سطح تجارت بالاتری داشتند هم تنها به چاپ کارت ويزيت اکتفا نمیکردند و برای معرفی بيشتر خود به چاپ بروشور، کاتالوگ يا آلبومي از نمونه کارهايشان مي پرداختند. اما همه ما مي‌دانيم که چاپ يک بروشور آن هم از نوع مرغوب و آبرومندش نياز به هزينه بسيار زيادي دارد، گذشته از هزينه ای که براي طراحی آن پرداخته مي شود، زمان زيادی هم بايد صرف آن شود و نمي تواند از کنار هزينه‌های جانبي مانند هزينه توزيع به سادگی گذشت ضمن اینکه این نوع تبلیغات به دست کسان برسد که به آن نیاز داشته باشند..

تمامي اين ها به کنار ،آخرش هم محصولي نصيب ما مي شود که کاملا يک بار مصرف بوده و در نهايت ما نمي توانيم هيچ تغييري در آن ايجاد کنيم. به عنوان مثال نمي توان مطالب يا عکس‌هاي يک بروشور چاپي تبليغاتي را تغيير داد يا آن ها را به روز رساني کرد. تمامي اين موارد باعث مي شود که به ياد داشته‌هاي جديدمان بيفتيم. فناوري اطلاعات اين روزها بسياري از کارهاي سخت گذشته را براي ما آسان کرده و هزينه هايمان را کاهش داده است. استفاده از اينترنت که امروزه فراگير ترين رسانه دنياست، بهترين راه براي اطلاع رساني در سطح وسيع است.

اين گونه است که لزوم داشتن يک وب سايت براي هر کسي حس مي شود. با داشتن يک وب سايت مشتريان شما به دنيايي از اطلاعات در مورد کسب و کار و تجرات شما دسترسي خواهند داشت. شما هم مي توانيد در هر لحظه در هر جايي از جهان که باشيد، اطلاعات جديدي را به سايت خود افزوده يا اين که اطلاعات قديمي آن را به روز رساني يا حذف کنيد.

در بستر يک وب سايت که خوب طراحي شده است  (طراحی سایت ارزان در اصفهان) مي توانيد به تبادل و ارتباط مستقيم با مشتريانتان بپردازيد. يک وب سايت مي تواند به نمادي تبديل شود که منزلت و وجهه کاري شما را در ميان ديگر رقبايتان نشان مي دهد و به اين ترتيب اعتبار کاري شما بالاتر خواهد رفت. از طرف ديگر مشتريان شما هم احساس خواهند کرد که با يک شرکت مطمئن و قابل اعتماد طرف حساب هستند زيرا امروزه تماس مشتريان با يک شرکت در بيشتر مواقع از طريق وب سايت آن مي باشد. تمامي افرادي که کسب و کار شناخته شده اي دارند اين روزها براي خودشان يک پايگاه مجازی هم دارند. اين موارد را گفتيم تا شما هم لزوم داشتن يک وب سايت را بيشتر احساس کنيد.

تلفن طراح سایت

  طراحی سایت: 09134243779   مشاوره و پشتیبانی:09134243779  

سئو و بهینه سازی: 09215312448

آدرس:اصفهان،خیابان نیکبخت،جنب دادگستری،ساختمان دادگستری

ایمیل:info@almassite.om