فروش بک لینک با کیفیت قوی برای افزایش رتبه وب سایت مناسب برای سئو کار های حرفه ای ، افزایش سریع رتبه وب سایت با بک لینک های سایت مجموعه

قالیشویی در غرب تهران مبل شویی در منزل تهران  قالیشویی شمال تهران   دستگاه دفع حشرات التراسونیک   ضایعات الکترونیکی   ضایعات کامپیوتر تهران ضایعات برد الکترونیکی

مرکز مشاوره هرمس بهترین مرکز مشاوره در اصفهان و متخصص در بهبود فردی و اجتماعی   بهترین مرکز هاشور ابرو در اصفهان برای میکروبلیدینگ و فیبروز
آموزش صد در صد تضمینی آیلتس اصفهان(IELTS) ،تافل(TOEFL)،و جی آر ایی(GRE) ضمن عقد قرار داد رسمی     

 


 

قیمت طراحی سایت اصفهان


سرتیترها در گوگل

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سر تیتر در گوگل ، مفهوم چالش برانگیزی است .  در نتیجه طراحان وب سایت از سرتیتر ها برای گذاشتن مطالب خود در وب سایت استفاده می کنند.

مفهوم سر تیتر در گوگل، از طراحی چاپ به خصوص طراحی صفحات روزنامه گرفته شده است. روزنامه ها از سرتیتر های  ادبی در صفحات خود استفاده می کنند.در بالای سر تیتر، مشخصات روزنامه قرار می گیرد و دو سر خط دارد و توجه شما را به سمت خود جلب می کند. در قسمت زیر سرتیتر، مطالب کوتاه، انفوگرافیک ها گذاشته می شود.

در این مقاله از سلسله مقاله های طراحی سایت و بهینه سازی سایت و سئو وب سایت که در شرکت طراحی وب سایت اطلس وب برای شما خوانندگان عزیز گردآوری شده است قصد داریم تا شما را با این نکته ها و ترفندها آشنا نماییم.

در قسمت بالای وب سایت ، هیچ سرتیتر ادبی گذاشته نمی شود. many web designers feel that the fold does not exist in the web design. ممکن است شما هنوز معنای سر تیتر  را  به خوبی درک نکرده باشید. در طراحی وب سایت ، اگر مطالب در بالای آن ، قرار گیرند ، مطمئنا کاربران بیشتر جذب همان مطالب  می شوند. چرا که گذاشتن مطالب در این قسمت ، توجه کاربران وب سایت را به سمت خود جلب می کند. اگر قرار است که شما برای دیدن مطالب ، scroll ، کنید ، پس بهتر است مطالب را زیر  سرتیتر ، قرار دهید.

 ما نمی خواهیم ، طراحی سایت ساده ای داشته باشیم. از زمانی که دیدن وبسایت ها در موبایل ها رایج شد ، صفحات وب سایت به صورت طولانی تری دیده شدند. اما مهم ترین مشکل در پرینت چنین صفحاتی که با این تکنیک طراحی شدند ، نحوه ترکیب option ها و نشان دادن این متن ها در صفحات وب سایت بود.از این رو پرینتر ها واقعا نمی دانند که آخر صفحه کجا می باشد.

ما باید به این حقیقت برسیم که مفهوم سرتیتر ، یک مفهوم نظری است. آیا بهتر نیست این مفهوم را دقیق تر مد نظر قرار دهیم؟

چرا که گوگل ، مفهوم سرتیتر را در دنیای خود به خوبی به کار گرفته است.

گوگل  از سال 2011، با کاربران راجع به مطالبی صحبت می کند که در بالای سرتیتر گذاشته می شوند. گوگل ترجیح داد تا مطالب را در بالای آن قرار دهد و در سال 2012 ،  آن را به الگوریتم رتبه صفحات خود اضافه کرد.

 تقریبا یک هفته پیش ، Matt Cutts ، مدیر webspam گوگل ، در حساب کاربری twitter  خود اعلام کرد که طراحان وب سایت باید مطالب بالای سرتیتر را به روز رسانی کنند. چرا که  تاثیر این مطالب ، بر روی در خواست کاربران به زبان انگلیسی ، 0.7% است.

این تاثیر ، خیلی بیشتر از تآثیر الگوریتم Penguin می باشد.

 طراحان وب سایت بر این باورند که گذاشتن مطالب در بالای سر تیتر خیلی راحت از  کار با الگوریتم Penguin می باشد.

گوگل در ژانویه اعلام کرد که : این الگوریتم نمی تواند سایت هایی را تحت تاثیر قرار دهد که تبلیغات خود را در بالای سرتیتر با اندازه مناسب قرار می دهند، در عوض سایت هایی دستخوش این تغییر می شوند که تبلیغات بسیار زیادی را در بالای صفحه load می کنند. به طبع آن ها به سختی می توانند به اصل مطالب در بالای صفحه دست یابند.

توجه داشته باشید که استفاده از واژه " بیش از حد" ، به منطق فازی اشاره می کند. بالواقع تاچه حد فرمول های ریاضی مثل الگوریتم رتبه صفحات گوگل ، می توانند مطالبی را مشخص کند که بارها و بارها به طور مفرط در وب سایت گذاشته شده اند؟

خوب بهتر است به نمونه خود گوگل توجه کنید: راجع به " تبلیغات ppc" جستجو کنید. این کلید واژه  که در بالای سرتیتر گذاشته شده ، 18 نتیجه را در صفحه نمایش ما نشان می دهد. 11 نتیجه آن ، مربوط به کلید واژه " تبلیغات pay-per" می باشد.

البته گوگل ، بر روی این مسئله بحث می کند که تبلیغاتی که در بالای سرتیتر گذاشته می شوند ، در اصل،  هدف تبلیغاتی بوده و کاملا با کاربران ارتباط برقرار کرده و آن ها را به سمت خود می کشانند.

ما بر مبنای  بهینه سازی طراحی ، طراحی های خود را در وب سایت انجام می دهیم. مگر اینکه گوگل ، بخواهد وضعیت سر تیتر Googlebot را بهینه سازی کند. اینکه اسلایدر تصاویر jQuery، طراحی وب سایت خوبی دارد یا خیر ، برای ما جالب است

تلفن طراح سایت

  طراحی سایت: 09134243779   مشاوره و پشتیبانی:09134243779  

سئو و بهینه سازی: 09215312448

آدرس:اصفهان،خیابان نیکبخت،جنب دادگستری،ساختمان دادگستری

ایمیل:info@almassite.om