فروش بک لینک با کیفیت قوی برای افزایش رتبه وب سایت مناسب برای سئو کار های حرفه ای ، افزایش سریع رتبه وب سایت با بک لینک های سایت مجموعه

قالیشویی در غرب تهران مبل شویی در منزل تهران  قالیشویی شمال تهران   دستگاه دفع حشرات التراسونیک   ضایعات الکترونیکی   ضایعات کامپیوتر تهران ضایعات برد الکترونیکی

مرکز مشاوره هرمس بهترین مرکز مشاوره در اصفهان و متخصص در بهبود فردی و اجتماعی   بهترین مرکز هاشور ابرو در اصفهان برای میکروبلیدینگ و فیبروز
آموزش صد در صد تضمینی آیلتس اصفهان(IELTS) ،تافل(TOEFL)،و جی آر ایی(GRE) ضمن عقد قرار داد رسمی     

 


 

قیمت طراحی سایت اصفهان


نقش تصاویر در طراحی سایت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همان طور که همیشه گفته می شود، یک تصویر به اندازه هزاران کلمه می ارزد. ما انسان ها سازنده و به وجود آورنده موارد بصری می باشیم و تصاویر، می توانند قدرتمند ترین روش برای جلب نظر مردم باشند و به خوبی می توانند پیام شما را به آن ها برسانند. از جایی که شبکه ها و ابزارها توانایی بیشتری در نشان دادن تصاویر بزرگ کسب می کنند، وب سایت های بیشتر و بیشتری از تصاویر بزرگ و جذاب استفاده می نمایند. اغلب آن ها نمی توانند تصمیم بگیرند که تنها یک تصویر را به کار بگیرند، از این رو آن ها تصمیم می گیرند از کروسل استفاده کنند تا تصاویر متعددی را در طراحی وب سایت خود نشان دهند.

صفحه اول وب سایت هواپیمایی Southwest می تواند مثالی از این گرایش باشد: نقطه حائز اهمیت صفحه وب سایت این می باشد که صحنه بسیار زیبایی از تپه ها با شاخ و برگ فصل پاییز را نشان می دهد که تمامی پس زمینه طراحی سایت را فرا گرفته است.

طراحی مجدد صفحه اول وب سایت هواپیمایی Southwest یک تصویر بزرگ را به عنوان پس زمینه صفحه وب سایت نشان می دهد که جستجوی پرواز ها در پایین صفحه نمایان می باشد.

 

واکنش های احساسی درونی

منطق این روش این می باشد که تصاویر جذاب دارای توانایی منحصر به فرد برای الهام بخشیدن و جذب کردن مخاطبین می باشد. Don Norman در کتاب خود تحت عنوان Emotional Design توضیح می دهد که واکنش های احساسی و قدرتمند مردم می تواند از نمای موارد بصری تاثیر بگیرد. طراحی سایت ها می توانند توسط نشان دادن تصاویر دلچسب و زیبا، موجب واکنش های احساسی از جانب مردم شوند- صحنه های زیبا، محصولاتی با نمای براق و صیقل داده شده و تصاویر جذابی از مردم.

اما این واکنش احساسی درونی تنها عامل ایجاد تجربه کاربری نمی باشد. طراحی سایت ها هم چنین باید محتوا و عملکردهای کاربردی و مفیدی را به کاربران سایت ارائه دهند.

تصویر در طراحی وب سایت Southwest بسیار هیجان انگیز می باشد، اما زمانی که این همه تاکید و اهمیت را به عوامل دیگری طراحی سایت منتقل کنیم، در می یابیم که کاربران سایت کمتر توجه ای به این عوامل می کنند.

صفحه اول وب سایت Southwest به طور کلی به منظور متمرکز نمودن توجه کاربران روی تصاویر، طراحی شده است: لینک های ارشد جستجویابی بسیار کوچک هستند و هیچ رنگ پس زمینه ای ندارند؛ ساختار جستجو  به جای باکس ورودی توسط آیکون ذره بین مشخص می باشد و حتی  دکمه دعوت به عمل Book Now دارای طرح قابل درکی می باشد، اما هیچ رنگ پس زمینه ای ندارد تا آن را از پس زمینه کلی طراحی وب سایت تشخیص دهیم. از همه مهم تر، ساختار جستجو پرواز ها بسیار در پایین صفحه قرار گرفته است، به گونه ای که در نمایش تصویر اخلالی وارد ننماید. به عنوان نتیجه، کاربران سایت بسیار زیادی حتی گزینه جستجو را برای پرواز ها نمی بینند، مگر اینگه به سمت پایین صفحه اسکرول نمایند.

با مقایسه کردن صفحه اول وب سایت جدید هواپیمایی Southwest با طراحی قبلی، به طور واضح مشخص است که مزیت ها و مضرات این روش چگونه می باشد. مانند هر وب سایت هواپیمایی دیگر، البته قبل از اینکه این سایت طراحی مجدد شود، صفحه اول سایت Southwest با تبلیغات و برنامه های متعددی شلوغ شده بود و تصویر پس زمینه خیلی هم هیجان انگیز و جالب به نظر نمی آمد، زیرا توسط متن های بسیار زیاد، لینک ها و ویجت ها پنهان شده بود. اما، جستجو پروازها در گوشه سمت چپ صفحه وب سایت نمایان شد که اولین مکانی است که کاربران سایت به آن جا نگاه می کنند (حداقل در طراحی های شلوغ، کاربران از سمت چپ به راست، محتواهای طراحی وب سایت ها را مرور می کنند).

تلفن طراح سایت

  طراحی سایت: 09134243779   مشاوره و پشتیبانی:09134243779  

سئو و بهینه سازی: 09215312448

آدرس:اصفهان،خیابان نیکبخت،جنب دادگستری،ساختمان دادگستری

ایمیل:info@almassite.om