قیمت طراحی سایت اصفهان


سئو و بهینه سازی سایت چیست؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سئو و بهینه سازی سایت چیست؟

سئو  SEO ) ) مجموعه ای از اقدامات منظم و برنامه ریزی شده با تمرکز بر افزایش تعداد لینک های وب سایت و حضور در صفحات اول نتایج ارگانیک (غیرپولی) موتورهای جست و جو مانند گوگل ( Google ) بینگ  Bing )  ) و یاهو  Yahoo )  ) است. به طور کلی SEO شامل عناصر فنی و خلاقانه مورد نیاز برای بهبود رتبه جهانی و منطقه ای سایت، افزایش ترافیک بازدیدکنندگان و هم چنین افزایش میزان معرفی سایت شما در نتایج موتورهای جست و جو است. جنبه های مختلفی برای سئوی سایت شما وجود دارد، از کلماتی که در صفحات سایت خود منتشر می کنید تا روش هایی برای درج لینک سایت شما در سایت های دیگر (به اصطلاح لین کسازی خارجی). گاهی اوقات به بیانی ساده، سئو سایت روشی برای اصلاح ساختار سایت است تا موتورهای جست و جو بتوانند درک صحیحی از محتوای آن داشته باشند.

لازم به توضیح است که SEO فقط مربوط به ایجاد سایتی منطبق بر استانداردهای موتورهای جست و جو نیست. بلکه، سئو راهی برای بهبود ارتباط با مخاطبان سایت شما نیز است. راهنمای سئو برای تازه کارها با هدف توصیف همه ابعاد سئو، از یافتن کلمات کلیدی ترافیک ساز سایت شما تا سازگارکردن سایت شما برای موتورهای جست و جو و لینک سازی Link Building )  ) و بازاریابی خدمات و محصولات سایت شما. اگر در این لحظه احساس سردرگمی می کنید، اصلاً نگران نباشید!

 

چرا سایت من به سئو  SEO )  ) نیاز دارد؟

بخش اعظم ترافیک یک وب سایت از طریق موتورهای جست و جویی چون Google ،Bing و Yahoo تأمین می شود. اگر چه رسانه های اجتماعی و گونه های دیگر ترافیک نیز می توانند باعث افزایش بازدید سایت شما گردند ولی موتورهای جست و جو، راه اصلی برای هدایت اکثریت مخاطبان به سوی یک و بسایت هستند. این نکته، در مورد هر وب سایت با هر محتوایی ( مقاله، خدمات تخصصی، محصول، اطلاعات، و ...) صدق می کند.

جستارها  (Search Queries ) یا کلماتی که کاربران در کادر جست و جو تایپ می کنند، می توانند از اهمیت و ارزش بالایی برای وب سایت شما برخوردار باشند. تجربه نشان می دهد که ترافیک ایجادشده توسط موتورهای جست و جو می تواند باعث موفقیت (شکست) یک سازمان یا شرکت گردد. ترافیکی که به صورت هدفمند برای یک وب سایت ایجاد می شود، می تواند بهترین راه برای تبلیغ محصول و درآمدزایی وب سایت شما باشد که از هیچ کانال بازاریابی دیگری حاصل نمی شود.

 

چرا بدون سئو، موتورهای جست و جو قادر به درک محتوای سایت من نیستند؟

در هوشمندی موتورهای جست و جو هیچ شکی نیست ولی هنوز هم برای درک و تحلیل بهتر محتوای وب سایت ها به کمک انسانی نیاز دارند. موتورهای جست و جوی بزرگ همواره در بهبود فن آوری خود تلاش می کنند تا خزش Crawl )  ) وب عمیق تر صورت گیرد و نتایج بهتری در اختیار کاربران قرار گیرد. با این حال، نحوه عمل موتورهای جست و جو همواره با محدودیتی همراه است. همان گونه که سئوی اصولی می تواند هزاران بازدیدکننده را به سمت وب سایت شما هدایت کند، اقدامات نادرست SEO هم می تواند سایت شما را از صفحه نتایج جست و جو محو سازد.

سئو، علاوه بر این که محتوای سایت شما را برای موتورهای جست و جو قابل دسترسی می سازد، می تواند در بالاتر رفتن جایگاه و رتبه سایت شما در نتایج جست و جو و معرفی محتوای آن به کاربران، مفید باشد. عرصه حضور در اینترنت هر لحظه رقابتی تر می شود و شرکت هایی که در زمینه سئو اقدامات مناسب و حرف های تری اتخاد می کنند، در جلب توجه کاربران و مشتریان هدف شانس بیشتری خواهند داشت.

تلفن طراح سایت

  طراحی سایت: 09134243779   مشاوره و پشتیبانی:09134243779  

سئو و بهینه سازی: 09215312448

آدرس:اصفهان،خیابان نیکبخت،جنب دادگستری،ساختمان دادگستری

ایمیل:info@almassite.om