قیمت طراحی سایت اصفهان


با ارور های سایت در گوگل وب مستر چه کنیم؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برای رفع ارور های سایت در گوگل وب مستر من ترجمه مستقیم مقاله ای از خود گوگل را برای شما میگذارم و در آخر نتیجه گیری را روان تر مینویسم:

مقاله گوگل درباره رفع ارور ها ببخشید که با ترانسلیت ترجمه شده و روان نیست ولی میتوان مفهوم را از آن استخراج کرد
رفع 404 خطا
اکثر خطاهای 404 روی رتبه بندی سایت شما در Google تأثیر نمی گذارد، بنابراین می توانید با خیال راحت آنها را نادیده بگیرید. به طور معمول، آنها ناشی از اشتباهات، سوءاستفاده های سایت یا تلاش های افزایش یافته گوگل برای شناسایی و پیاده سازی پیوندها در محتوای تعبیه شده مانند جاوا اسکریپت می باشند. در اینجا چند نکته برای کمک به بررسی و اصلاح خطاهای 404 وجود دارد:

تصميم بگيريد که چقدر ارزش دارد. بسیاری از (بیشترین) 404 اشتباهات ارزش گذاری نیستند. به همین دلیل است: اولویت 404 را مرتب کنید و مواردی را که نیاز دارید ثابت کنید. شما می توانید دیگران را نادیده بگیرید، زیرا 404 ها به نمایه سازی یا رتبه بندی سایت شما آسیب نمی رسانند.
اگر یک صفحه حذف شده است که جایگزین یا معادل آن نیست، بازگشت 404 درست است.
اگر این یک URL بد است که توسط یک اسکریپت تولید شده یا هرگز در سایت شما وجود نداشته باشد، احتمالا مشکل شما برای نگرانی نیست. این ممکن است شما را ناراحت کند که در گزارش خود مشاهده کنید، اما لازم نیست که آن را رفع کنید، مگر اینکه URL یک لینک معمولی با اشتباه باشد (به زیر مراجعه کنید).
ببینید کجا لینک های نامعتبر زندگی می کنند برای دیدن لینک از اطلاعات این صفحات، روی یک URL کلیک کنید. رفع شما بستگی دارد که آیا لینک از خود شما یا از یک سایت دیگر آمده است:
پیوندها را از سایت خودتان به صفحات گمشده رفع کنید یا آنها را در صورت لزوم پاک کنید.
اگر محتوا نقل مکان کرده باشد، یک تغییر مسیر اضافه کنید.
اگر محتوای دائمی را بدون قصد جایگزینی آن با محتوای جدیدتر، مرتبط کنید، بگذارید URL قدیمی 404 یا 410 را بازگرداند. در حال حاضر گوگل 410s (Gone) را همانند 404s (Not found) در نظر گرفته است. بازگشت یک کد دیگر از 404 یا 410 برای یک صفحه غیر موجود (یا هدایت کاربران به یک صفحه دیگر، مانند صفحه اصلی، به جای بازگرداندن 404) می تواند مشکل ساز باشد. چنین صفحاتی نرم افزار 404 هستند و می تواند به هر دو کاربر و موتورهای جستجو دلگرم کننده باشد.
اگر نشانی اینترنتی ناشناخته باشد: گاهی اوقات 404 خطا برای URL هایی که در سایت شما وجود نداشته اند را ببینید. این نشانی های غیر منتظره ممکن است توسط Googlebot ایجاد شود که سعی در دنبال کردن پیوندهای موجود در جاوااسکریپت، فایلهای فلش یا سایر محتوای جاسازی شده باشد یا شاید تنها در یک نقشه سایت وجود داشته باشد. به عنوان مثال، سایت شما ممکن است از این کد برای ردیابی بارگیری فایل در Google Analytics استفاده کند:
<a href = "helloworld.pdf"
  onClick = "_ gaq.push (['_ trackPageview'، '/ download-helloworld'])؛">
  سلام دنیا PDF </a>
وقتی Googlebot این کد را مشاهده می کند، ممکن است سعی کند URL http://www.example.com/download-helloworld را خالی کند، حتی اگر این یک صفحه واقعی نیست. در این مورد، این لینک ممکن است به عنوان یک خطای 404 (Not Found) در گزارش خطاهای خالی نشان داده شود. گوگل در حال تلاش برای جلوگیری از این نوع خطای خزنده است. این خطا هیچ تاثیری بر خزیدن یا رتبه بندی سایت شما ندارد.

لینک های اشتباه گرفته شده از سایت های دیگر را با تغییر مسیر 301 ثابت کنید. به عنوان مثال، یک خطای معتبر URL (www.example.com/redshoos به جای www.example.com/redshoes) ممکن است اتفاق بیفتد، وقتی شخصی که به سایت شما پیوند داده است، اشتباه کرده است. در این مورد، شما می توانید URL های اشتباه گرفته شده را با ایجاد یک مسیر یابی 301 به آدرس صحیح ضبط کنید. شما همچنین می توانید با مدیر وب سایت یک پیوند نادرست تماس بگیرید و درخواست کنید که لینک به روز شود یا حذف شود.
بقیه خطاها را نادیده بگیرید محتوای جعلی را ایجاد نکنید، به صفحه اصلی خود هدایت کنید یا از robots.txt برای جلوگیری از این URL ها استفاده کنید. همه این کار ها باعث می شود که ما ساختار سایت شما را شناسایی کرده و به درستی آن را پردازش کنیم. ما این خطاهای 404 نرم افزاری را می نامیم. توجه داشته باشید که با کلیک کردن بر روی این موضوع در گزارش خطاهای کاوش ثابت تنها به طور موقت خطای 404 را مخفی می کند. این خطا زمانی که گوگل تلاش می کند که این URL را بارگیری کند، دوباره ظاهر خواهد شد. (هنگامی که گوگل به طور موفقیت آمیز یک URL را خسته کرده است، می تواند سعی کند که این URL را برای همیشه از بین ببرد. صدور یک ردیف 300 سطح، تلاش دوباره بازنگری را تا حدودی طولانی می کند. توجه داشته باشید که درخواست حذف درخواست URL با استفاده از ابزار حذف URL خطا از این گزارش حذف نخواهد شد.
اگر URL خود را در سایت خود نمی شناسید، می توانید آن را نادیده بگیرید. این خطاها زمانی رخ می دهند که فردی URL خود را در سایت خود مرور می کند - شاید کسی یک URL را در مرورگر غیرفعال کند یا یکURL لینک را عوض کند. با این حال، ممکن است بخواهید بعضی از این URL های اشتباه را که در لیست بالا ذکر شده است، دریافت کنید.

 

این کار ها را میتوان انجام داد با اولویت بندی

صفحه ارور قالب را پاک میکنیم تا ارور ها در گوگل وب مستر ظاهر شود در طولانی مدت. معمولا هفته ای یک بار ظاهر میشوند.

1.صفحه ای که ارور میدهد را  به صفحه مربوط به خودش ریدایرکت 301 کنید از داخل فایل httacses

2.اگر صفحه را نمیتوان ریدایرکت کرد به علت زیاد بودن یا مشکل در ریدایرکت میتوان آن را از حافظه گوگل پاک کرد . در بخش مربوطه در گوگل وب مستر

 

 

تلفن طراح سایت

  طراحی سایت: 09134243779   مشاوره و پشتیبانی:09134243779  

سئو و بهینه سازی: 09215312448

آدرس:اصفهان،خیابان نیکبخت،جنب دادگستری،ساختمان دادگستری

ایمیل:info@almassite.om