قیمت طراحی سایت اصفهان


موضوع اصلی سایت و تاثیر آن در سئو

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


 موتورهای جستجو توجه زیادی به موضوع اصلی سایت یا Site topic دارند، موضوع اصلی سایت باید با مراجعه به چند صفحه سایت و به‌ راحتی قابل‌تشخیص باشد، به‌عنوان‌ مثال بسیاری از وبلاگ‌ها که در آن‌ ها درباره همه‌ چیز نوشته می‌شود، موضوع اصلی ندارند اما ممکن است موضوعات فرعی بسیاری داشته باشند. این نکته بسیار مهم است و باید به آن توجه نمایید.
سعی کنید هر صفحه سایتتان به‌ نوعی به موضوع اصلی مرتبط باشد، به همین خاطر به شما توصیه می‌شود. به هر سایتی لینک دهید و از هر سایت نیز بک لینک نگیرید، با دیدگاه سئو تنها باید به پل زدن بین سایت‌ها و صفحات مرتبط از لحاظ موضوع فعالیت بیندیشید، وقتی موتور جستجو موضوع اصلی سایت شما را بداند هر یک از صفحات سایتتان اتوماتیک وار مرتبط با همان موضوع تشخیص داده می‌شود و شانس کسب رتبه‌های بالا افزایش می‌یابد.
 آیا به نظر شما موضوع اصلی سایت www.irpedia.com  چیزی به‌ جز سفر و گردشگری در ایران است؟ آیا برای فهم این موضوع باید تلاش ویژه‌ای انجام دهید؟ کافی است به آن مراجعه نمایید، همین در هر صفحه آن‌که باشید، شما می‌دانید که درباره ایران، سفر و گردشگری در ایران صحبت شده است در مورد این سایت موضوعات فرعی می‌تواند عکس‌های ایران، اخبار گردشگری ایران، تورهای ایران و موارد دیگر باشد. البته بهتر است این‌گونه بگویم: Iran Travel New  Iran Tours, …, Iran Photos و موضوع اصلی Iran Tourism.
با توجه به موضوعات اصلی و فرعی سایت، مدیر ساخت سایت می‌تواند به‌خوبی نحوه ارتباط صفحات را مشخص نموده، در سایت اعمال نماید

تلفن طراح سایت

  طراحی سایت: 09134243779   مشاوره و پشتیبانی:09134243779  

سئو و بهینه سازی: 09215312448

آدرس:اصفهان،خیابان نیکبخت،جنب دادگستری،ساختمان دادگستری

ایمیل:info@almassite.om